خانه » بیماری » درمان سرفه و مشکلات تنفسی با گذاشتن پیاز در گوش

درمان سرفه و مشکلات تنفسی با گذاشتن پیاز در گوش

درمان سرفه و مشکلات تنفسی با گذاشتن پیاز در گوش بیمای هایی از جمله سرماخوردگی، آنفولانزا، سرفه های مکرر و حساسیت های فصلی بسیاری از افراد را مجبور می کند تا از داروهای متفاوت استفاده کنند اما در این مطلب از مجله سلامت ما روشی را به شما می گوییم که به طور طبیعی بدون استفاده از داروها بیماری ها را درمان می کند.

درمان سرفه و مشکلات تنفسی با گذاشتن پیاز در گوش

درمان سرفه و مشکلات تنفسی با گذاشتن پیاز در گوش

با یک روش طبیعی و بی خطر و بدون هیچ دارویی سرفه ها و مشکلات تنفسی شما را برطرف کنیم سراغ پیاز بروید و آن را در کنار مجرای گوشتان ببندید و از شر عفونت ها و التهاب ها و علائم سرماخوردگی خلاص شوید

قرار دادن یک قطعه پیاز در گوش می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری‌ها مخصوصا بیماری‌های فصل زمستان و پاییز به شما کمک کند. در فصول زمستان و پاییز دمای بدن تغییر می‌کند و به همین دلیل باکتری‌ها و ویروس‌ها و هم‌چنین عفونت‌ها بیشتر از قبل به بدن حمله می‌کنند و سلامتی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

این روش درمانی می‌تواند بیش از هر شربت ضد سرفه دیگری در درمان سرفه‌های مکرر شما موثر باشد. علاوه بر این، تنگی نفس و مشکلات تنفسی را به راحتی درمان می‌کند. از طرف دیگر، این روش درد گوش شما را کاهش می‌دهد و تب بدن شما را پایین می‌آورد. از بین بردن علائم سرماخوردگی و خاصیت ضد التهاب و ضدعفونی‌کنندگی از دیگر خواص قرار دادن پیاز در گوش است. البته گفته می‌شود که اگر پیاز در گوش قرار گیرد خواص خود را بهتر نشان می‌دهند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*